НОН-СТОП або ГОП-СТОП?
(одвічна проблема вибору, що робити увечері)
Найкраща галерея у Харкові вкотре довела свою креативність та зворушливе ставлення до молоді та її проблем. Третя бієнале молодіжних проектів «Нон-стоп-медія» дозволила молодим митцям запрпонувати свої погдяди публіці. Відсутність обіцяної та омріяної наметової галереї аж ніяк не відобразилася на кількості та якості проектів. Виставкові композиції теренах усієї Муніципальної галереї. Якісно задіяні культурною інформацією квадратні сантиметри прийняли рекордну кількість відвідувачів завдяки деяким місцевим ЗМІ та концертам гурту «П'ятниця».
Говорячи науковою мовою, унікальність цього «Нон-стопу» полягає у тому, що такого ніде немає. У час, коли в країні сучасне мистецтво перебуває у стані близькім до легкого незрозуміння населенням, зорганізувати таке чудове діло — відчайдушний та зухвалий вчинок. Погляди вищезгаданих митців було втілено вийнятково різними способами. Фоторгафія, живопис, графіка, відео, графічний дизайн, перформанс, інсталяція, кілька мертвих хом'ячків та з десяток трусів, але це ще не все. Ще були літературні вечорі та сеанси молодого українського кіно. Експонувалося більш ніж 20 проектів з різних країн у режимі нон-стоп, з нічними монтажами та сумбурно-веселими відкриттями.
Лауреатами та номинантами фестивалю стали Артем Волокітін (1 місце), Максим Кущ (2 місце), Олександр Маслов (3 місце), Марта Перович (глядацькі симпатії), Костянтин Мошняга (краще відео), Марія Рубан (краще проектне рішення), Олександр Вінник (краще живописне рішення), Юлія Волязловська (краще концептуальне рішення), Марія Норазян, Ілля Павлов та Тарас Чудний (креативність), Ганна Чорна та Ганна Агафонова (вибір художнього центру "Дзига"), Дмитро Ситніков (вибір Харківскої міської галереї), Микола Рідний та Ганна Крівєнцова (вибір асоціації арт-галерей України "Совіарт").









<<